• SW-Motech Legend Gear LT1 3-5,5L Tank Bag na magnes

Choose Size: Uniwersalny
349.00
pcs
Delivery time to 3 days
Shipping price 19
Paczkomat InPost - Pobranie 19
Availability Out of Stock

Torba Tank Bag SW-Motech Legend Gear LT1 3-5,5L - mocowanie na magnes

 

Posiadasz customa lub klasyka i brakuje Ci kompaktowego bagażu do krótkich i dalekich podróży? Seria The Legend Gear powinna przypaść Ci do gustu.

Tankbag magnetyczny to doskonałe rozwiązanie umożliwiające zamocowanie torby na większości motocyklach, pod warunkiem, że nie masz baku z plastiku. Łatwe, szybkie i przydane. Schowasz do niego większość przydatnych Ci rzeczy. Możesz go również przymocować paskami do motocykla, które otrzymujesz w zestawie. Jeżeli 3L pojemności Ci nie wystarczy, możesz w każdej chwili zwiększyć pojemność do 5,5L poprzez rozpięcie zamka błyskawicznego u podstawy torby.

Stonowana kolorystyka i dobór materiałów naprawdę cieszą oko. Wszystko to sprawia, że produkty z linii The Legend Gear świetnie dopasują się do motocykli w stylu vintage i modeli miejskich.


Ponadto:

  • Kolor ciemno brązowy/czarny
  • W zestawie pokrowiec przeciwdzeszczowy
  • Pojemność: 3,0 - 5,5L
  • Wymiary: 18 x 10 x 25cm 
  • 4 pasy mocujące
  • link do instrukcji montażu z której zorientujesz się co dany zestaw zawiera oraz jak go zainstalować na motocyklu - pobierz

 

Sprawdź jak wygląda to praktyce:

 

 

Nasi dostawcy

SW-Motech to niekwestionowany lider w produkcji tankbagów, sakiew oraz innego sprzętu motocyklowego. Tym razem niemiecki producent tworząc linię The Legend Gear postanowił zestawić solidność z amerykańskim luzem i wypuścił sakwy dla motocykli miejskich, które sprawdzą się w każdych warunkach.


There is currently no comments or ratings for this product.