The Heritage Tourist Rally


THE HERITAGE TOURIST RALLY 2022

Przedstawiamy The Heritage Tour Rally 2022, czyli jedyny taki rajd turystyczno-krajoznawczy w Polsce po drogach asfaltowych, gdzie styl i zabawa grają pierwsze skrzypce. 1000 pięknych kilometrów, trzy dni w siodle motocykla, nowe znajomości i zabawa! To wszystko w stylu jaki lubisz - motocykle klasyczne, customowe, cafe-racer, bobber i scrambler. 
 
Miejscem rajdu będą Mazury - winkle ciasne i ślepe, szerokie i otwarte. Znajdziemy tu wszystko co potrzeba motocykliście do szczęścia (no może z wyjątkiem górskich przełęczy, które też kochamy), a do tego nacieszysz oko pięknymi krajobrazami, poczujesz wspaniałe zapachy natury i zasmakujesz smacznej kuchni. Krótko i zwięźle – poczujesz wolność jeżdżąc tutejszymi drogami.
 
Rajd został podzielony na etapy: 2 dni jazdy z punktu A do B oraz z B do C. Trasa rajdu w 99% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Każdy dzień jazdy liczy około 300 km i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu. Czas trwania etapu to ok. 5-8h w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności wykonywania zadań kontrolnych i podejścia do rywalizacji.
 
Każdego dnia zespoły rajdowe otrzymują 3 rajdowe punkty kontrolne, które prowadzą zespoły po naszej trasie, z wyznaczaniem czasu przez sędziów i śledzonymi przez naszą ekipę wspierającą rajd. Rajd nie odbywa się na czas – tu liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte a sama nawigacja na trasie odbywa się przy pomocy mapy (starego typu), którą uczestnicy otrzymują na starcie odcinka.
 
Wszyscy jeźdźcy biwakują codziennie w innym, bardzo dobrej jakości noclegu ze smaczną kolacją, odrobiną brunatnego napoju oraz ciekawymi atrakcjami. Noclegi zostały tak wyselekcjonowane, aby każdego wieczoru zajadać się innymi przysmakami regionu. 
 
Za zawodnikami będzie jechał bus serwisowy, który ma pełnić funkcję zabezpieczenia na wypadek, gdyby któremuś z uczestników wystąpiła usterka w motocyklu, ale ponadto, ma on również wieźć bagaże zawodników, aby ci mogli swobodnie brać udział w rajdzie.
 
Każdy zawodnik otrzymuje starter backpack „Seventy Nine BackPack” – plecak w stylu vintage, kubek emaliowany, koszulka i inne gadżety. Cały Twój bagaż podczas rajdu będzie jechał w busie, Ty natomiast w razie potrzebny jedziesz tylko z tym co będzie Ci potrzebne podczas pokonywania rajdu lub co zmieścisz do plecaka. Twój wybór. 
 

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona (max 20 osób), więc zarejestruj się już teraz.

BMW R nine T
Honda CX 500 Custom

PLAN DOSKONAŁY

Naszym celem jest umożliwienie każdemu zawodnikowi skupienie się wyłącznie na szosowych doświadczeniach i przeżywania rajdu w 100% wraz ze swoim zespołem i kumplami oraz eksplorowania mazurskiego regionu w sposób jaki do tej pory nie miał okazji. Wszystko w otoczeniu odważnych poszukiwaczy przygód, których łączy pragnienie do stylu, przygód i motocykli z duszą. 

Głównym partnerem imprezy będzie dealer BMW Motorrad Łódź, który zapewni wsparcie rajdowe na wypadek usterek motocykla lub innych zdarzeń. Co więcej, zapewni nam podczas jednego z przystanków atrakcje w postaci testowania modeli demo ze stajni BMW oraz ich bus będzie wiózł nasze bagaże! Współpracując z naszymi rajdowymi partnerami, zapewniamy niepowtarzalne wrażenia z jazdy na motocyklu.

Każdego wieczoru tajne punkty kontrolne będą ujawniane zespołom rajdowym i porównywane "z idealnym” wykonaniem na trasie danego dnia, za które będą przydzielane punkty ze strony zespołu rajdowego.

Na zakończenie każdego dnia rajdu odbywa się kolacja rajdowa i rozrywka, od degustacji whiskey, testowania nowych modeli BMW po rozmowy rajdowe w tzw „Bourbon Club”.

The Heritage Tourist Rally skupia się tylko i wyłącznie na ukończeniu rajdu, tu nie chodzi o rywalizację w pełnym słowa tego znaczeniu, jednakże mówiąc to, zespół z największą ilością zebranych punktów zdobędzie tytuł Heritage Tourist Rally 2022.

BMW R nine T Cafe Racer

W GRUPIE SIŁA

Nie bez powodu gangi motocyklowe są tak popularne, że jazda z grupą/drużyną dobrych kumpli to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić. Ramię w ramię, jadąc przez całą długość tej małej wyspy.

Dlaczego gangi motocykle są tak popularne, bo w grupie siła, a nie ma nic lepszego jak jazda z kumplami bo jednym z najlepszych regionów motocyklowych w Polsce. Jadąc ramię w ramię mamy szansę się asekurować i jednocześnie dobrze bawić. 

Maksymalna ilość uczestników to tylko 20 osób. Dzielimy ich losowo na drużyny (najlepiej 4x5). Jesteśmy przekonani, że losowość pomoże w nawiązaniu nowych znajomości, a nawet wieloletnich przyjaźni, które mogą trwać długo. 

The Heritage Tourist Rally jest imprezą rajdową, dlatego każdy etap zaczynamy i kończymy jako zespół. Ukończenie odcinka będzie zaliczone, gdy wszyscy zawodnicy przekroczą linię mety. Upewniając się, że nikt nie został w tyle.  


Bike Life

Urban rider
Buddies

pakiety, warunki i wpłaty


pakiety HTR2022
warunki HTR 2022
Call to action
FAQ
FAQ

FAQ1

FAQ2

Road Experience, Buddies and fun

JAKIEŚ JESZCZE
PYTANIA?

Kontakt:

info@79point.com
W temacie: 79HTR - Zapytanie
tel. 515 79 79 74 
#79HERITAGERALLY2022
@79pointPhotography by
Michał Szubert
&
Michał Farbiszewski

Call to action