• Książka Ride Out! Motorcycle Roadtrips and Adventures

Brak towaru
189.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.5
Paczkomaty InPost 14.5
DPD Polska 18
Paczkomat InPost - Pobranie 19
DPD Polska - Pobranie 22
Dostępność Brak towaru

Książka Ride Out! - Motorcycle Roadtrips and Adventures

Często nie my, a droga prowadzi nas w nieznane i zaskakujące miejsca. Tymi słowami można określić wiele podróży motocyklowych. 

 

Od Route des Grandes Alpes po ostre żwirowe drogi, które otaczają Jedwabny Szlak, aż do suchych kalifornijskich pustyń. Ride Out! to kronika jednych z najlepszych podróży motocyklowych na świecie - zarówno szosowych, jak i off-roadowych. 

 

Ride Out! to również najbardziej ekscytujące trasy motocyklowe i ekscytujące historie ludzi, którzy wyruszyli w podróż po świecie na dwóch kołach. Zawarte w książce szczegółowe mapy, prowadzą do słynnych górskich przełęczy oraz malowniczych dróg wzdłuż oceanów. Nie oszukujemy się, każdy motocyklista zawsze poszukuje idealnego zakrętu i idealnej scenerii, ale to właśnie zdarzenia spontaniczne i nieoczekiwanie czynią podróż perfekcyjną. 

 

Szczegóły:

  • książka w angielskiej wersji językowej
  • twarda okładka
  • 279 stron tłustej treści
  • rozmiar: 24 x 30 cm

 

Zobacz wideo, które wprowadzi Cię w temat:

 

 

Nasi dostawcy

Genialne, bezkompromisowe wydawnictwo niepowtarzalnych książek o różnej tematyce. Ich najbardziej znane pozycje ze świata motoryzacji to między innymi: The Ride, The Drive czy Off The Road. To, co głównie wyróżnia ich książki prócz tłustej treści, to nienagannej jakości fotografie uwieczniające najlepsze momenty życia. 

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia