• Koszule motocyklowe

Klasyczna koszule w kratę, wykonana z miękkiej 100% bawełny, z dwiema kieszeniami na piersi i tkaną naszywką. Idealne do jazdy na moto, relaksu i wyjścia na miasto. Pozycja obowiązkowa w szafie każdego miłośnika klasycznych i customowych motocykli.

  • Parametry

Koszula na motocykl. Powrót legendy. 

Zetknął się z nią niemal każdy. Najczęściej kojarzona z lookiem, nazwijmy go robotniczym, a za sprawą telewizji i mody lat dziewięćdziesiątych wdarła się przebojem do kraju nad Wisłą. Noszą ją drwale, miłośnicy mocnych brzmień i prawdziwi fanatycy, a podobno nawet widziano w nich informatyków i programistów. Tak. Przed państwem koszula na motocykl i nie tylko. Szerzej znana jako flanela, a to za sprawą materiału, z którego jest wykonana. Dziś popularna koszula w kratę przeżywa drugą młodość i budzi najlepsze wspomnienia. Czas ruszyć w sentymentalną podróż i uzbroić się we flanelową koszulę. Zaczynamy.

Koszula w kratę i nie tylko. Motocyklowa, mocna rzecz.

Czym w ogóle charakteryzuje się owa koszula w kratę, oprócz tego, że zyskała już miano legendy? Kryje się tu miękki i ciepły materiał bawełniany lub wełniany. Tkana splotem płóciennym, mało podatnym na uszkodzenia mechaniczne, co z pewnością uzasadnia jej popularność wśród speców od ekstremalnych zadań, a miękką, delikatną strukturę uzyskuje się poprzez drapanie. Teraz już wiecie, że wasza koszula motocyklowa jest ciepła, miękka i drapana oraz niezwykle wytrzymała i gustowna. W sam raz zarówno do codziennego użytku jak i do zadań specjalnych.

Koszula na motocykl. Tylko krata i flanela.

Nieodłącznym towarzyszem każdej koszuli tzn flanelki jest poprowadzona grubą kreską krata. To jedyne sensowne i możliwe połączenie, tak jak... hmmm, cylinder i tłok! Flanela bez kraty to nie koszula na motocykl. I warto o tym pamiętać, stojąc przed dylematem wyboru codziennej, niezobowiązującej stylówy. W domu, pracy, w trasie i w garażu. Koszula flanelowa w kratę da radę!

Koszule motocyklowe na okrągło.

Tak to już jest, że legendy powracają, a historia zatacza koło. Mówią też, że fortuna kołem się toczy, a nas najbardziej kręcą koła naszych rozpędzonych maszyn. Oczywiście lubimy też (jak wszyscy) czuć się swobodnie i wyjątkowo, dlatego mamy nadzieję, że zachęciliśmy do flanelowej mody i spodobały się wam koszule motocyklowe. Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie. Znajdziecie tam ulubioną kratę, która będzie wam towarzyszyć w każdej sytuacji. Grzejąc, chroniąc i tuląc. Jak na flanelę przystało. Teraz można już ciepło i miękko ruszyć w drogę.