• Skórzane dodatki

Skórzane dodatki, które tworzymy w kolaboracji z niezastąpionym Dowgird Leather Co. Praktyczne akcesoria, które przydarzą się każdemu motocykliście. Styl, funkcjonalność i najlepsza jakość.  

  • Parametry

Skórzane akcesoria motocyklowe gustownym uzupełnieniem moto garderoby.

Stare jak świat powiedzenie mówi, że to nie szata zdobi człowieka. My jednak wierzymy, że to właśnie dobra i stylowa szata identyfikuje nas, motomaniaków i sprawia dziecięcą radość. Jednak nawet najlepiej dobrana szata potrzebuje dodatków. Nasze skórzane akcesoria motocyklowe wyróżnia jakość i styl oraz fakt, że powstały we współpracy z równie zakręconymi na punkcie moto mody maniakiem z Dowgrid Leather Co. Rzućcie okiem, co dla was mamy.

Akcesoria skórzane. Do chopperów, turystyków i skuterów. Wszędzie pasują i świetnie się prezentują.

Każdy z dostępnych u nas bajerów zasługuje na szczególną uwagę, a skórzane protektory na but, chroniące przed ich nadmiernym zużyciem, to dedykowane akcesoria skórzane do chopperów i wszystkich podobnych lekko prowadzących się maszyn wagi ciężkiej. Konieczność częstej zmiany biegów może wystawić na próbę wasze ulubione obuwie. Sygnowane naszym logo, ręcznie wykonane protektory ochronią buty, a co za tym idzie zawartość portfela. Potraktujcie je więc jako inwestycję, a nie konieczność. Jeśli jeszcze macie wątpliwości przypominamy, że nad projektem i wykonaniem pracują rodzime firmy. Wspieramy naszych.

Breloki i zawieszki. Akcesoria skórzane motocyklowe, jakich potrzebujesz.

Doskonałym uzupełnieniem galanterii będzie porządna zawieszka do kluczy lub gustowny brelok. Te niepozorne dodatki zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Naturalnie, że charakteryzuje je najwyższa jakość, podobnie jak inne akcesoria skórzane motocyklowe dostępne w Seventy Nine Point. Zawieszka zwieńczona jest solidnym, metalowym karabińczykiem, a brelok zaznacza swoją obecność pięknym logo i jest nieodłącznym towarzyszem wszelkich podróży. 

Skórzane akcesoria motocyklowe od 79point doskonałym pomysłem na prezent.

Często stajemy przed dylematem wyboru prezentu dla miłośnika świata motocykli. W wysublimowane gusta posiadaczy dostojnych harleyów, dystyngowanych chopperów, szalonych szosówek, czy bezkompromisowych crossów ciężko jest trafić, bo przecież posiadają już to, co najlepsze. W tym przypadku uratują was tylko skórzane akcesoria motocyklowe, jak np. gustowny zestaw od 79points składający się z protektora i skórzanego paska do rękawic. Jeśli więc chcecie sprawić im prawdziwą radość nie musicie daleko szukać. Wpadajcie do nas, jest z czego wybierać.