• Kurtki motocyklowe

Kurtka to ta cześć garderoby, która tworzy spójną całość z Twoim stylem. Nawet jak nie jeździsz na motocyklu to fajnie mieć na sobie taką która oddaje ten klimat. Nawet, jeżeli nie jesteś motocyklistą to te z naszej kolekcji sprawdzą się jako królowe stylu.

  • Parametry

Na imprezę i w długą drogę. Kurtka na motor to podstawa.

O garderobie dla motocyklistów można dyskutować całymi godzinami. Ale zamiast tracić bezcenny czas na dyskusje, ustalmy co w szafie najważniejsze. Oczywiście to kurtka na motor. Oprócz samej maszyny to nasza wizytówka. Miarowo brzmiący silnik motocykla to nasze drugie serce, a starannie odpicowana kurtka to druga skóra. Musimy czuć się w niej swobodnie, pewnie, pięknie i bezpiecznie.

Skórzane kurtki motocyklowe. Klasyka, która nigdy się nie nudzi.

Od wielu, wielu lat kurtki motocyklowe kojarzone są ze skórą. I racja. Wykonane ze skóry kurtki to podstawa. Najlepiej będą pasowały właśnie fanom klasyków, cruiserów i chopperów. Ale to oczywiście tylko sugestia. Kurtka równie dobrze będzie prezentowała się na motocyklistach jeżdżących turystykami, a może nawet znajdzie zwolenników wśród maniaków maxi skuterów. O gustach się nie dyskutuje, a szykowne wdzianko, jak sygnowana naszym logo, wykonana z licowanej skóry kurtka Aviator, będzie pasowało bez względu na sympatię. Bo co za różnica czy pilotujecie F16, śmigacie roadsterem, czy przedzieracie się wąskimi uliczkami zakorkowanych miast? Kochacie swoje maszyny, macie dobry gust i pragniecie adrenaliny. 

Uniwersalna kurtka motocyklowa sprawdzi się w każdych warunkach.

Oczywiście kurtka motocyklowa to nie tylko licowana skóra. Amatorom bardziej subtelnych i klasycznych rozwiązań dedykujemy wykonaną z wysokiej jakości, odpornej na ścieranie woskowanej bawełny, kurtkę Walker. I w tym przypadku zrobiliśmy ukłon w stronę klasyki, bo Walker nawiązuje do produkowanych w latach 40-tych kurtek trophy. I jak na okrycie dla globtroterów przystało, znajdziecie tutaj wszystko co najlepsze. Wodoodporna membrana, termiczna podpinka, pięć zewnętrznych kieszeni, w tym jedna na plecach i dwie kieszenie wewnętrzne, regulowane pasy pozwalające dopasować kurtkę do sylwetki i niezawodne zamki błyskawiczne YKK. Dobrze wygląda i doskonale chroni. Nie pozostaje nic innego jak odpalać maszynę i ruszać w nieznane. 

Kurtka na motocykl. Jakość w komplecie z bezpieczeństwem.

Każda opisywana powyżej kurtka na motocykl posiada pięć piankowych protektorów, które chronią łokcie, barki i plecy. Protektory spełniają wymagania dyrektywy europejskiej 89/686 /CEE oraz są zgodne z normami technicznymi CE EN 1621-1:2012. Tak tylko wspominamy, abyście czuli się bezpieczniej. Dodamy tylko, że kurtki pakowane są w bawełniany plecak. Podsumowując. Mamy to czego potrzebujecie: styl, trwałość i bezpieczeństwo. Czy można chcieć czegoś więcej?