• Rękawice motocyklowe

Rękawice motocyklowe oprócz bezpieczeństwa i ochrony zapewniają również pewny chwyt kierownicy podczas jazdy. Dlatego uważamy, że to tak zwany "must have" każdego motocyklisty! Wszystkie nasze rękawice zostały wykonane z bardzo dobrej jakości autentycznej skóry i na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

  • Parametry

Rękawice motocyklowe. Bezpieczeństwo dla Twoich dłoni.

Nic tak nie cieszy, jak solidna ręczna robota. To zawsze synonim jakości i trwałości. Takie właśnie są dostępne u nas rękawice motocyklowe. Nie trzeba się specjalnie rozwodzić nad tym jak ważne w życiu każdego motocyklisty są porządne rękawice. To właśnie nasze dłonie odpowiadają za kontrolę nad motocyklem. Gaz, hamulec, kierunkowskaz i wiele innych dających przypływ adrenaliny, ale też kluczowych dla bezpieczeństwa funkcji, zależy od pracy dłoni. Oprócz tego, delikatne dłonie nieustannie narażone są na działanie warunków atmosferycznych, czy nieprzewidzianych otarć i urazów.

Kompletne i ponadczasowe rękawice na motor.

Trochę was nastraszyliśmy, a teraz uspokajamy. Oferowane prze nas rękawice na motor nosi się z wygodą i dumą. Spójrzcie tylko na British Oxford Blood. Ręczna robota, z najwyższej jakości bydlęcej skóry to komfort, lekkość bytu i niepodzielny splendor na dzielni. Niepowtarzalny kolor wywoła zazdrosne spojrzenia motocyklowej braci. A jeśli potrzebujecie napisać sms, wysłać zdjęcie lub zadzwonić nie musicie zdejmować rękawiczek. Oprócz tego, że leżą świetnie, mają dopasowany kciuk i palec wskazujący, ułatwiający korzystanie z urządzeń mobilnych. Jak na sprzęt dla easy ridera przystało, rękawiczki doskonale chronią kostki, dzięki wbudowanemu ochraniaczowi z PVC. To najlepszy wybór na każdą okazję- krótki objazd miasta i dłuższą trasę. Komfort, styl i wytrzymałość. Wszystko czego potrzebujecie.

Rękawice skórzane Dune Wax. Klasyka na wyciągnięcie dłoni.

Podobnymi właściwościami do modelu "Oxford", mogą poszczycić się rękawice skórzane Dune Wax. Ponadczasowy design i ukłon w stronę klasyki, a do tego ten kolor, przypominający ciągnące się w nieskończoność pustynne bezdroża, powodują przyśpieszone bicie serca. Nie pozostaje nic innego, jak odpalić motor i ruszyć w trasę, zostawiając gdzieś w tyle troski i zmartwienia.

Rękawiczki motocyklowe ze skóry i nylonu. Duet na trudny teren.

Nylon i bydlęca skóra to najlepsze połączenie dla miłośników jazdy w terenie. Rękawiczki motocyklowe Olive Rally wytworzone są z połączenia tych dwóch materiałów, co czyni je wytrzymałymi jak zawieszenie enduro, a dzięki trójwarstwowej budowie zapewniają optymalny przepływ powietrza i system chłodzenia lepszy niż w niejednym cylindrze. Ale dość tych porównań. Olive Rally wyróżniają się wzmocnieniami po wewnętrznej stronie dłoni, idealnie przylegają i świetnie wyglądają. Zapewnią najlepszą ochronę podczas trudnych manewrów.