• Kominy motocyklowe

Kominy lub chusty w połączeniu z otwartym kaskiem i goglami to petarda! Tym bardziej z chustami od Holy Freedom, których projekty są unikatowe i niepowtarzalne. Znajdziesz tutaj kominy z tkanin szybko schnących oraz z polarem, które idealnie nadają się na chłodne dni. Zapewne któryś wzór wpadnie Ci w oko!

  • Parametry

Kominy motocyklowe dla motomaniaków.

Znacie tego brodatego jegomościa, który notorycznie przekracza prędkość dosiadając pojazd zasilany mocą reniferów i nic sobie z tego nie robi? Tak. Macie rację, to niejaki Mikołaj, zwany też Świętym. Wspominamy o nim dlatego, że dostrzegamy w nim wiele podobieństw do motomaniaków. Ma brodę, nie przejmuje się porą roku i szaleje również zimą, no i jak my upodobał sobie... komin. Co prawda trochę inny i do zupełnie innych celów, ale przecież musieliśmy czymś was zainteresować. Nieważne czy wierzycie w szalonego dziadka rozdającego prezenty, ważne że wierzycie w oferowane przez nas kominy motocyklowe.

Wszechstronny komin motocyklowy na szyję.

Jak to się właściwie stało, że ten wykonany z microfibry produkt cieszy się tak dużą popularnością? Myślimy, że to przede wszystkim jego wszechstronność. W ciągu zaledwie kilku sekund komin motocyklowy na szyję możemy przekształcić w chroniącą przed słońcem bandanę. Znajdzie więc zastosowanie nie tylko podczas popołudniowej przejażdżki, ale w mgnieniu oka przemieni miłośnika lekkiego motocykla w twardego komandosa przemierzającego miejską dżunglę.

Komin na szyję. Motocyklowa moda i oryginalny look.

Ale to nie wszystko, w co można przekształcić komin na szyję. Motocyklowy look uzyskamy czyniąc z niego zgrabny szalik, idealny na chłodniejsze dni. Mamy już aż trzy w jednym, a i to nie koniec, bo wystarczy kolejny zgrabny ruch, aby nasz komin znów otrzymał inną funkcję.

Praktyczna chusta. Komin motocyklowy to jeszcze więcej możliwości.

Czary mary, zgrabny dłoni układ i już z bandany powstaje chusta. Komin motocyklowy łatwo da przekształcić się w chustę. To wyjątkowa ozdoba i praktyczna, miękka i ciepła ochrona, a do tego oryginalnie zdobiony fant. Ale o tym za chwilę.

Kominy motocyklowe od 79Point. Jakość i siła lokalnych producentów.

Wracając do zdobienia. Pod czujnym okiem Seventy Nine Point kominy ozdobiono w klasyczną szachownicę, niegroźne błyskawice, czy tak bliskie każdemu moto grzebce, klucze i inne motywy ze świata dwóch kółek. Oprócz klasycznej microfibry, w naszej ofercie znajdziecie również kominy motocyklowe wykonane z połączenia rzeczonej microfibry z polarem. Wszystko po to, by jeszcze lepiej chronić przed chłodem, piaskiem, kurzem. Zapraszamy do naszego sklepu. Wybierając produkty sygnowane logo 79Point wspieracie lokalnych producentów. W zamian otrzymujecie bezkompromisową jakość i styl. Tego nie zapewni wam żaden Mikołaj, nawet ten święty.