• O nas

Established in 2017.

Pomysł na Seventy Nine Point narodził się z pasji do motocykli i wiary w klasyczny motocyklizm. Jeśli masz podobnie, to wiesz o czym mówimy. Motocykl to nie tylko środek transportu, to coś o wiele więcej. To symbol, filozofia, tożsamość. Motocyklizm nie kończy się na sezonie, bo pogoda przestała nam sprzyjać. Motocyklizm towarzyszy nam przez cały czas.

Seventy Nine Point
W doborze asortymentu oraz przy tworzeniu własnej kolekcji szczególną inspiracją jest dla nas moda lat 70 i 80. Chcemy obalić wizerunek stereotypowego motocyklisty i ze swoją ideą dotrzeć do osób dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda idą w parze z jakością i stylem. Hasło, które towarzyszy nam w Seventy Nine Point oraz w życiu codziennym to „less is more” – i jak dotąd nie zawiedliśmy się na nim. 

79 Point Bluza
Współpracujemy z markami i dostawcami oferującymi najwyższą jakość, a wszystkie nasze wyroby - szczególnie koszulki, bluzy i longsleeve'y - produkujemy w Łodzi w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zakup materiału, skrojenie, uszycie, wykonanie nadruku, aż po zapakowanie w folię - to wszystko odbywa się w Łodzi lub jej okolicach. Co więcej, większość projektów to nasze pomysły, które zostały doskonale odwzorowane i przekute na papier przez polskich artystów. Jesteśmy dumni, że wszystko co wychodzi spod naszych rąk zostało w 100% wykonane lokalnie i pochodzi z Polski.

Bluza RIDE HARD LIVE FREE

Nieustanie rozwijamy się, ponieważ chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom.

Liczymy na Was i Wasze wsparcie!

⚡️In classic we trust!⚡️

Sklep stacjonarny
[zamknięty na stałe, ale to był kawał dobrej roboty]

     79point-sklep-stacjonarny-Front.jpg79point-sklep-stacjonarny-wnetrze

Nasz sklep stacjonarny to już przeszłość, ale wykonaliśmy tam mega robotę - tylko popatrz. Sklep mieścił się przy ul. Więckowskiego 4 w Łodzi i mieliśmy tam profesjonalny bar kawowy i serwowaliśmy jedne z najlepszych tradycyjnych kaw - od espresso, americano, cappuccino po latte, czy flat white. Herbatę też mieliśmy, oczywiście w liściach. Do tego we wnątrz była  najwygodniejszą kanapę na jakiej można było tylko siedzieć, no i oczywiście zawsze dobre towarzystwo.

79point-sklep-stacjonarny-ekspres-1.jpg79point-sklep-stacjonarny-ekspres.jpg  79point-sklep-stacjonarny-herbata(1).jpg  79point-sklep-stacjonarny-parking.jpg

W witrynie stał zawsze zacny motocykl, a w środku przewijał się zapach skórzanych kurtek i kawy. To był nasz świat w którym jak zauważyliśmy ludzi świetnie się  czuli i każdy był mile widziany - motocykliści, samochodziarze, ludzie 4x4, matki z dziećmi i żadne z powyższych - wszyscy!


79point-sklep-stacjonarny-parking-1.jpg  79point-sklep-stacjonarny-parking-2.jpg 

Po 24.02.2021 roku wszystko się zmieniło, nie musimy tłumaczyć dlaczego - przyszłedł kryzys i trzeba było zwinąć żagle. Przenieśliśmy się do nowego miejsca, które aktualnie traktowane jest przez jako show room oraz punkt odobioru zamówień. 

Nowy adres znajdziecie poniżej.

Do usłyszenia, do zobaczenia

Show Room Seventy Nine Point
 

  Dane adresowe:

Showroom
SeventyNinePoint 

ul. Zamenhoffa 23, Łódź

 Godziny otwarcia:

Na telefon :)


Masz pytania? 

  Napisz do nas:

e-mail: info@79point.com

  Zadzwoń:

515 79 79 74