• O nas

Established in 2017.

Pomysł na Seventy Nine Point narodził się z pasji do motocykli i wiary w klasyczny motocyklizm. Jeśli masz podobnie, to wiesz o czym mówimy. Motocykl to nie tylko środek transportu, to coś o wiele więcej. To symbol, filozofia, tożsamość. Motocyklizm nie kończy się na sezonie, bo pogoda przestała nam sprzyjać. Motocyklizm towarzyszy nam przez cały czas.

Seventy Nine Point
W doborze asortymentu oraz przy tworzeniu własnej kolekcji szczególną inspiracją jest dla nas moda lat 70 i 80. Chcemy obalić wizerunek stereotypowego motocyklisty i ze swoją ideą dotrzeć do osób dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda idą w parze z jakością i stylem. Hasło, które towarzyszy nam w Seventy Nine Point oraz w życiu codziennym to „less is more” – i jak dotąd nie zawiedliśmy się na nim. 

79 Point Bluza
Współpracujemy z markami i dostawcami oferującymi najwyższą jakość, a wszystkie nasze wyroby - szczególnie koszulki, bluzy i longsleeve'y - produkujemy w Łodzi w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zakup materiału, skrojenie, uszycie, wykonanie nadruku, aż po zapakowanie w folię - to wszystko odbywa się w Łodzi lub jej okolicach. Co więcej, większość projektów to nasze pomysły, które zostały doskonale odwzorowane i przekute na papier przez polskich artystów. Jesteśmy dumni, że wszystko co wychodzi spod naszych rąk zostało w 100% wykonane lokalnie i pochodzi z Polski.

Bluza RIDE HARD LIVE FREE

Nieustanie rozwijamy się, ponieważ chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom.

Liczymy na Was i Wasze wsparcie!

⚡️In classic we trust!⚡️

Sklep stacjonarny

     79point-sklep-stacjonarny-Front.jpg79point-sklep-stacjonarny-wnetrze

W naszym sklepie stacjonarnym SeventyNinePoint w Łodzi mamy profesjonalny bar kawowy i serwujemy jedne z najlepszych tradycyjnych kaw - od espresso, americano, cappuccino po latte, czy flat white. Jeśli lubisz herbatę, to spokojnie mamy również szeroki wybór herbat liściastych. W środku mamy najwygodniejszą kanapę na jakiej będziesz mieć okazję siedzieć, no i oczywiście zawsze dobre towarzystwo.

79point-sklep-stacjonarny-ekspres-1.jpg79point-sklep-stacjonarny-ekspres.jpg  79point-sklep-stacjonarny-herbata(1).jpg  79point-sklep-stacjonarny-parking.jpg

W witrynie stoi zawsze zacny motocykl, a w środku przewija się zapach skórzanych kurtek i kawy. To jest na świat, wpadnij i przekonaj się czy poczujesz się tutaj tak dobrze jak my!

U nas wszyscy są mile widziany - motocykliście, samochodziarze, ludzie 4x4, matki z dziećmi i żadne z powyższych - wszyscy!

Do zobaczenia!

79point-sklep-stacjonarny-parking-1.jpg  79point-sklep-stacjonarny-parking-2.jpg 

  Dane adresowe:

SeventyNinePoint 
ul. Więckowskiego 4
90-722 Łódź, Polska

 Godziny otwarcia:

Wt - Pt: 11:00 - 18:00

Sb: 11:00 - 15:00

Masz pytania? 

  Napisz do nas:

e-mail: info@79point.com

  Zadzwoń:

515 79 79 74