• Przypinki motocyklowe

Lubimy wyróżnić się z tłumu! Dlatego zawsze mamy duży wybór różnych emaliowanych pinów, trwałych winylowych naklejek i haftowanych naszywek. Spersonalizuj swoją ulubioną kurtkę, czapkę czy wejście do garażu.

  • Parametry

Wpinki motocyklowe. Najwyższe odznaczenie dla fanów dwóch kółek.

Wojskowi z mozołem pracują na swoje odznaczenia i medale, skauci w pocie czoła zdobywają sprawności, a motocykliści z dumą prezentują wpinki motocyklowe. I nie trzeba posiadać żadnych specjalnych umiejętności nabytych na polu walki, czy wykazywać się w karkołomnych zadaniach. Wystarczy zajrzeć do nas i wybrać interesujący wzór. I już. Teraz wojskowi i skauci mogą tylko pozazdrościć, a zmotoryzowani i oczywiście wszyscy inni też, mogą cieszyć się oryginalną błyskotką.

Wpinki motorevere. Wybierasz to co najlepsze.

Dostępne w naszym sklepie wpinki motorevere to coś znacznie więcej niż zwykła ozdoba. Dopieszczone w każdym calu, stworzone przez prawdziwych kozaków, którzy oprócz produkcji wspomnianych wpinek, odzieży i innych różnych ozdób, prowadzą jedyny w swoim rodzaju garaż. Ekipa hołduje zasadzie "zrób to sam". Otrzymujecie odpowiedni sprzęt i narzędzia, naprawiacie motocykl, a oni obserwują. Ale spokojnie, to nie tak, że jeden stoi reszta patrzy. To prawdziwi i cierpliwi fachowcy, pod okiem których dokonacie drobnych napraw lub od podstaw zbudujecie maszynę, a przy okazji wiele się nauczycie. A do tego robią mega wpinki. Ale to już wiecie.

Piny emaliowane ręcznie. Dobra robota.

Piny emaliowane ręcznie przez chłopaków z motorevere wyglądają zacnie. Spójrzcie choćby na model Paradise Bound Helmet. To cacuszko w kształcie motocyklowego kasku, przyciąga uwagę interesującymi szczegółami i ciekawą kolorystyką. Podobnie jak Paradise Lost Helmet. Wyznaczcie nowy kierunek i nabierzcie pewności siebie, nadając blasku szarej codzienności. Dla zwolenników pasiastych baków, (jeśli wiecie co mamy na myśli) dostępne są piny o wszystko mówiącej nazwie AMF Harley Davidson lub subtelniejszy, odwzorowany co do joty, oczywiście odpowiednio mniejszy bak Hondy CB 350. Nie można pominąć magicznej i tajemniczej wpinki Starry Night Helmet. Jak widzicie, jest z czego wybierać.

Przypinki motocyklowe. Blask i chwała.

Przypinki motocyklowe należą do gadżetów, obok których trudno przejść obojętnie. Doskonała jakość, a przede wszystkim historia i pasja twórców, którą teraz możecie mieć przy sobie każdego dnia, sprawia że to co wydaje się niedostrzegalne i zwykłe, jest ponadprzeciętne. Brzmi górnolotnie? Eee tam. Piny motorevere są po prostu najlepsze. A wszystko, co najlepsze znajdziecie u nas. Zapraszamy! Wepnijcie pin w kołnierzyk, umieśćcie na kieszeni lub gdziekolwiek chcecie i ruszajcie w drogę!