• Skarpety dla motocyklistów

Wyselekcjonowane skarpetki premium dla motocyklistów i motocyklistek od naszych najlepszych dostawców

  • Parametry

Skarpety motocyklowe. Całkiem niezła oferta.

Nie to, że się chwalimy, ale w dobrym sklepie (czyli u nas) ubiorą was od stóp do głów. Wychodząc naprzeciw temu powiedzeniu odziewamy zaczynając od dołu. Chyba, że akurat dokręcacie manetkę gazu stawiając waszą maszynę na tylnym kole lub wykręcacie jakieś ekwilibrystyczne salto rozbujanym crossem. Wtedy macie nogi wyżej niż głowę, czyli ubieramy was od góry... Nieważne. Nie brnijmy w ten sztywny jak amortyzator wywód. Najważniejsze jest to, że mamy skarpety motocyklowe. I to nie byle jakie, bo porządne i dobrze znane produkty firmy American Socks.

Skarpety na motocykl. Od inspiracji do realizacji.

To co najlepsze, rodziło się w szalonych latach siedemdziesiątych. Beztroski, wyjątkowo barwny czas należał do odważnych ludzi i śmiałych projektów. Co tu dużo pisać. To wtedy powstały ponadczasowe i niezniszczalne utwory: ACDC "Highway to hell", czy zachęcający do pożerania kilometrów kawałek "Sweet home Alabama". Właśnie wtedy świat ujrzał pierwszą wersję kultowej już Hondy Goldwing. To były czasy! Dziś czerpiemy z tego niezapomnianego stylu pełnymi garściami. Przed wami inspirowane stylem lat siedemdziesiątych i udekorowane w rytm teraźniejszości oldschoolowe skarpety na motocykl.

Skarpety dla motocyklistów - najważniejsze cechy.

Jak to na motocykl? Skarpety pasują do codziennego chodzenia, zdobią stylowy sandał. Ewentualnie te grube, bogato zdobione ludowym motywem skarpety z Krupówek przydadzą się na długie, zimowe wieczory. A czym wyróżniają się skarpety dla motocyklistów? Długość do łydek, wzmocnione w palcach, podeszwie i pięcie, zapewniają doskonałą amortyzację i chronią newralgiczne i delikatne części stopy. Warto zaznaczyć, że skarpety są antybakteryjne i kontrolujące zapachy. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Podczas ekstremalnie długiej jazdy czy wymagającego częstej zmiany biegów offroadowego szaleństwa lub na spokojnym spacerze. Dla każdego miłośnika motocykli będą doskonałym uzupełnieniem garderoby.

Ciepłe, nowoczesne i zdrowe skarpety motocyklowe.

Oczywiście oferowane przez nas skarpety motocyklowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Stworzone z nowoczesnego włókna Coolmax, przeznaczonego do produkcji odzieży termoaktywnej zapewnią stopom suchość i pomogą odprowadzić wilgoć. Oprócz coolmax, w skład skarpet wchodzi bawełna, poliamid i elastan. Wśród bogatej oferty skarpet znajdziecie te stonowane kolorystycznie, jak i zupełnie odjechane, ozdobione zawsze modnymi "czachami", kotkami i innymi niebanalnymi motywami. Zapraszamy.