• Heritage Rally

Landing-Page-HTR.png


THE HERITAGE TOURIST RALLY 2024
22 - 25 SIERPNIA
POLSKA | CZECHY | SŁOWACJA

SPRZEDAŻ JUŻ OD MARCA 2024
ERALY BIRD 1750 ZŁ
[TYLKO DO 30.04. GODZ. 23:59]

STANDARD: 1950 ZŁ

ZOBACZ JAK BYŁO OSTATNIM RAZEM:
EDYCJA 2022

Call to action


Jazda na motocyklu sprawia Ci frajdę, a droga jest celem? To wydarzenie jest dla Ciebie! Nic lepszego w tym sezonie nie przeżyjesz! Weź udział w jedynym takim rajdzie dla miłośników stylu modern-classic!

The Heritage Tourist Rally 2023, czyli jedyny taki rajd turystyczno-krajoznawczy w Polsce po drogach asfaltowych, gdzie styl i zabawa grają pierwsze skrzypce. Ponad 1000 pięknych kilometrów, trzy dni w siodle motocykla, świetne towarzystwo i oczywiście mnóstwo radości z jazdy!  To wszystko w stylu jaki lubisz - motocykle modern-classic, cafe-racer, custom, bobber i scrambler

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli stylu heritage, bez względu na rok i markę motocykla.
 
Miejscem rajdu będzie południowa Polska, Czechy i Słowacja - górskie przełecze, winkle ciasne i ślepe, szerokie i otwarte. Znajdziemy tu wszystko co potrzeba motocykliście do szczęścia, a do tego nacieszysz oko pięknymi krajobrazami, poczujesz wspaniałe zapachy natury i zasmakujesz smacznej kuchni. Krótko i zwięźle – poczujesz wolność jeżdżąc tutejszymi drogami.

HTR 2022

Etapy rajdu:

Rajd został podzielony na 2 etapy motocyklwej jazdy - z punktu A do B oraz B do C. Trasa rajdu w 99% będzie wiodła po jednych z najlepszych górskich drogach asfaltowych od Sudetów, przez Tatry, aż pod Bieszczady. Każdy dzień jazdy liczy około 400 km i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami górskich regionów. Czas trwania etapu to od 6-10h w zależności od posiadanych umiejętności, postojów, zadań kontrolnych wykonanych podrodze i podejścia do rywalizacji. Wszystko w formie zabawy - dla urozmaicenia jazdy!
 
Każdego dnia zespoły rajdowe otrzymują 2 rajdowe punkty kontrolne, które prowadzą ich po naszej trasie. Z założenia rajd nie odbywa się na czas – tu liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte, a sama nawigacja na trasie odbywa się przy pomocy mapy (starego typu), którą uczestnicy otrzymują na starcie odcinka.

Każdego wieczoru tajne punkty kontrolne będą ujawniane zespołom rajdowym i porównywane z przyjętym "wzorowym" wykonaniem zadań na trasie, za które będą przydzielane punkty ze strony zespołu organizatorów rajdu.

Na zakończenie każdego dnia rajdu odbywa się kolacja rajdowa i odpoczynek - w planie jest degustacja whiskey, testy motocykli z portfolio Liberty Motors, m.in. Moto Guzzi V100  oraz sauny i gorące balie.

The Heritage Tourist Rally skupia się tylko i wyłącznie przejechaniu "rajdu", tu nie chodzi o rywalizację w pełnym słowa tego znaczeniu, jednakże mówiąc to, zespół z największą ilością zebranych punktów zdobędzie tytuł Heritage Tourist Rally 2023.

Wszyscy jeźdźcy biwakują codziennie w innym, bardzo dobrej jakości noclegu ze smaczną kolacją, odrobiną brunatnego napoju oraz ciekawymi atrakcjami. Noclegi zostały tak wyselekcjonowane, aby każdego wieczoru zajadać się innymi przysmakami regionu.

Etapy dzień po dniu:

Dzień 0 - Przyjazd uczestników do bazy #1. Wręczenie pakietów startowych, zapoznanie, kolacja, degustacja whisky i luźna prelekcja na temat produkcji bourbon'u i ostatecznie podział na drużyny.
 
Dzień 1 - ODCINEK #1 | Przejazd uczestników przez pierwszy etap rajdu liczyć będzie około 400 km łącznie. Dojazd do bazy #2, możliwość testów wybranych modeli motocykli ze stylu Modern-Classic, podsumowanie etapu i kolacja.

Dzień 2 - ODCINEK #2 | Przejazd uczestników przez drugi etap rajdu liczący około 350 - 400 km. Dojazd do bazy #3 - ognisko, wytypowanie zwycięskiej drużyny, rozdanie nagród i odpoczynek.
 
Dzień 3 - Zakończenie imprezy i powrót do domów.

Plan doskonały:

Naszym celem jest umożliwienie każdemu zawodnikowi skupienie się wyłącznie na szosowych doświadczeniach i przeżywania rajdu w 100% wraz ze swoim zespołem i kumplami oraz eksplorowania górskiego regionu w sposób jaki do tej pory nie miał okazji. Wszystko w otoczeniu odważnych poszukiwaczy przygód, których łączy pragnienie do stylu, przygód i motocykli z duszą.

HTR 2022

Bezpieczeństwo:

Za zawodnikami będzie jechał bus, który ma pełnić funkcję zabezpieczenia, gdyby któremuś z uczestników wystąpiła usterka w motocyklu. Ponadto, ma on również wieźć bagaże zawodników, aby ci mogli swobodnie brać udział w rajdzie.

Główny partner imprezy - LIBERTY MOTORS zapewni nam podczas jednego z przystanków atrakcje w postaci testowania wybranych modeli demo ze swojego portfolio motocykli, w tym najnowszy model Mandello V100.

Współpracując z naszymi rajdowymi partnerami, zapewniamy niepowtarzalne wrażenia z jazdy na motocyklu.

Noclegi na trasie

Noclegi:

Chcemy, żeby doświadczenia płynąc z udziału w naszym rajdzie pozostawiły na Tobie piętno oraz były naprawdę niezapomniane, dlatego już pierwszym z noclegów będzie pełen wrażeń i  komfortowy glamping pod gwiazdami w mongloskich namiotach w Sudetach. Prócz tego szykujemy komfortowy nocleg w góralskich chatach u podnóży Tatr na Słowacji, a kończymy prawie w Bieszczadach w tzw. Forrest Glamp. 
Jesteśmy przekonani, że będzie to coś czego na pewno każdy z Was chciał spróbować. Tutaj będzie to dwukrotna energia, bo do spółki z klasycznymi motocyklami i dobrym stylem!

Bazy noclegowe:

  • Domy Słońca (Polska) - całoroczne mongolskie jurty.
  • Wili Huner (Słowacja) - góralskie chaty w tatrach słowackich.
  • Forrest Glamp (Polska) - glamping położony na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. 

Szykuje się naprawdę dobra przygoda!

„Seventy Nine BackPack”

Każdy zawodnik otrzymuje tak zwany „Seventy Nine BackPack”: plecak w stylu vintage, kubek emaliowany i inne gadżety od naszych partnerów.

Co najważniejsze, cały Twój bagaż podczas rajdu będzie jechał w busie, Ty natomiast w razie potrzeby jedziesz tylko z tym, co będzie Ci potrzebne podczas pokonywania rajdu lub co zmieścisz do plecaka - Twój wybór. 


HTR 2022

W grupie siła:

Dlaczego gangi motocykle są tak popularne? Bo w grupie siła, a nie ma nic lepszego jak jazda z kumplami bo jednym z najlepszych regionów motocyklowych w Polsce. Jadąc ramię w ramię mamy szansę się asekurować i jednocześnie dobrze bawić. 

Maksymalna ilość uczestników to tylko 12 osób. Dzielimy ich losowo na drużyny (najlepiej 4x3). Jesteśmy przekonani, że losowość pomoże w nawiązaniu nowych znajomości, a nawet wieloletnich przyjaźni.

The Heritage Tourist Rally jest imprezą rajdową, dlatego każdy etap zaczynamy i kończymy jako zespół. Ukończenie odcinka będzie zaliczone, gdy wszyscy zawodnicy przekroczą linię mety. Upewniając się, że nikt nie został w tyle.  


Bike Life


Rozmowy przy stole po długiej jeździe

Pakiety, warunki, wpłaty:

Pakiety:

EARLYBIRD* tylko do 7.05 Cena: 1400 zł

STANDARD od 8.05: Cena: 1550 zł

Jeżeli chcesz wpłacić np. w dwóch ratach (50% + 50%) jest to możliwe! Po zakupie (wybierz wpłata na konto i odbiór osobisty)  skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia najlepszych dla Ciebie warunków.  

Co wchodzi w cenę?

  • Starter Backpack 
  • Materiały rajdowe
  • Ubezpieczenie NNW do kwoty 50.000zł
  • Trzy noclegi na trasie rajdu
  • Wyżywienie: 3x śniadanie oraz 3x wieczorna biesiada (kolacja)
  • Atrakcje - degustacja whiskey, jazdy demo oraz świetna zabawa w ciągu trwania raju
  • Wsparcie wozu - przewóz bagażu. 
Wpłaty

WYPOŻYCZALNIA MOTOCYKLI!

Nie masz motocykla, który odpowiada stylowi, który tak bardzo cenimy podczas tej podróży? A może  właśnie chcesz poczuć jak to jest jeździć stylowym nowoczesnym klasykiem? Jeżeli na któreś z tych pytań padła odpowiedź: TAK! to świetnie się składa. Współpracujemy z jedną największych flot dostepnych do wypożyczenia: LIBERTY RENTALS 

TO NIE WSZYSTKO! WYKUPUJĄC UDZIAŁ W NASZYM TRIPIE WYNAJMIESZ MOTOCYKL BEZ LIMITU KILOMETRÓW!*

To się opłaca - testujesz i jednocześnie wsiąkasz w klimat modern-classic!

*Wszystkie warunki są ustalane indwidaulnie po zakupie udziału w THE HERITAGE TOURIST TOUR 2023

Dostępne motocykle z gamy heritage:

> BMW R NineT Scrambler
> DUCATI Scrambler
> HARLEY-DAVIDSON - Pełna oferta
> HUSQVARNA Svartpilen 401
> MOTO GUZZI - Pełna oferta


Call to action
FAQ
FAQ
FAQ1

FAQ2

Road Experience, Buddies and fun

MASZ 
PYTANIE?

Kontakt:

info@79point.com
W temacie: 79HTR - Zapytanie
tel. 515 79 79 74 
#79HERITAGERALLY2023
@79pointPhotography by

Michał Farbiszewski

Call to actionNASZ RAJD JEST WSPIERANY PRZEZ

Liberty Motro

halloweenmanx