• Koszulki motocyklowe

Kto ich nie nosi?  Nadają się na każdą porę - wiosna, lato, jesień, zima! Jesteśmy dumni, że te poniższe zostały od początku zaprojektowane i wykonane w Łodzi. W planach mamy kilka kolekcji, które doskonale dopasują się pod każdą motocyklową kurtkę.

Stay classy!

  • Parametry

Sezon na koszulki motocyklowe trwa cały rok.

Miłość do motocykli nie kończy się wraz z ostatnim w sezonie warkotem silnika, zwiastującym zimową przerwę. Zostaje na zawsze a sezon, choć w trochę innej formie, trwa przez cały rok. Proponowane przez Seventy Nine Point koszulki motocyklowe nie pozwalają zapomnieć o najpiękniejszej w życiu pasji, a przy okazji zagwarantują maksymalny komfort i najwyższą jakość. Modne wzornictwo, inspirowane szalonymi latami siedemdziesiątymi i osiemdziesiątymi, wyróżni Cię z tłumu a przede wszystkim sprawi, że pasja do dwóch kółek napędzanych pięknie brzmiącym silnikiem będzie towarzyszyła każdego dnia. W garażu, w domu, czy w pracy.

T-shirty motocyklowe inspirowane pasją.

Oferowane przez nas produkty to coś znacznie więcej niż zwykłe T-shirty. Motocyklowe inspiracje są wyłącznie dziełem wyobraźni pasjonatów, krążącej gdzieś po bezdrożach Arizony, wciąż szukającej nowych dróg. Postanowiliśmy przekuć ją w faktyczny projekt. Realizację powierzyliśmy prawdziwym artystom. To właśnie oni obdarowali naszą wizję natchnieniem i urzeczywistnili ją na koszulkach. Czy można chcieć czegoś więcej? Oczywiście!

Koszulka z motocyklem od 79 Point to początek przygody.

Samotny wilk czy przywódca motocyklowego stada? Nie ma to większego znaczenia. Każda okazja jest dobra, by koszulka z motocyklem opatrzona naszym znakiem znalazła się w Twoim posiadaniu. Pochłaniane jednośladem kilometry to czysta przyjemność i coś co nadaje naszej pasji sens. Niepowtarzalny, głęboki dźwięk potężnej V-ki, czy miarowe brzmienie singla, doskonale rozumiemy, co czujesz. Mamy tak samo! Dlatego przekazujemy Ci produkt kompletny, dopieszczony jak cała chopperowa armatura. W dodatku wszystko powstaje w Polsce, począwszy od zakupu materiałów, aż po pakowanie. Nie ma jak polskie. I tego się trzymamy!

Koszulki z motywem motocyklowym. Jakość dla każdego.

W kolekcji Seventy Nine Point każdy znajdzie coś dla siebie. Koszulki z motywem motocyklowym idealnie uzupełnią wizerunek nieustraszonego pogromcy kilometrów. Już na pierwszy rzut oka widać, że nasz artysta mocno się przyłożył i podszedł do tematu epicko i na luzie. Koszulki zdobione wymyślonym przez niego motywem, wykonanym metodą sitodruku, wytrzymają najbardziej szalone jazdy. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. W końcu to nasi następcy, którzy kiedyś będą napędzali motocyklowy świat. Wykonana z eko bawełny o gramaturze 180 g/m2 dziecięca wersja zacnie wygląda i bez problemu przetrwa nieposkromioną ciekawość świata i wieczną chęć do zabawy.