• Naszywki motocyklowe

  • Parametry

Czarne, białe, kolorowe. Naszywki motocyklowe.

Nie ma co ściemniać i kluczyć. Możecie się wypierać, zaprzeczać i iść w zaparte. My z doświadczenia jednak wiemy, że lubicie się wyróżniać. Każdy lubi. Nie mamy na myśli jakiś krzykliwych, odpustowych bibelotów, a jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i niepowtarzalne naszywki motocyklowe. Dedykowane największym maniakom i fanom niebanalnego stylu. Nie tylko ładnie wyglądają, ba! Wyglądają zacnie, a i pomogą wyrazić to, co od dawna chcecie przekazać światu, nie używając słów.

Naszywki na kurtki motocyklowe. Inspirowane tym, co w duszy gra.

Przygotowując naszywki na kurtki motocyklowe postanowiliśmy sięgnąć głęboko do naszych zmysłów i zajrzeć w głąb siebie. Staraliśmy się znaleźć coś niepowtarzalnego, coś wyjątkowego, coś co na długo zapada w pamięć. Tego stanu można doświadczyć jedynie przemierzając świat motocyklem, bądź słuchając ulubionej muzyki. I z tej właśnie mieszanki doznań narodziła się naszywka o wszystko mówiącej nazwie "get lost". Niekończąca się jazda, a na horyzoncie wciąż nieosiągalne górskie szczyty. No i ulubiona muza, napędzająca bardziej niż niekończący się zapas paliwa. Yeah! Jedziemy!

Luz to wielki. Naszywki na kamizelki. Motocyklowe szaleństwo trwa!

Oczywiście nasze produkty prezentują się dumnie, nie tylko na kurtkach. Przytwierdźcie naszywki na kamizelki motocyklowe, pojedynczo lub kilka sztuk jednocześnie. Przygotowaliśmy dla was kilka zestawów składających się z trzech lub czterech różnych naszywek. Specjalnie dla tych, którym ciągle mało aby wyrazić siebie. To również niezły pomysł na prezent. Tak tylko podpowiadamy.

Łatwe mocowanie naszywki na kurtki skórzane. Motocyklowe gadżety od SeventyNinePointCo.

Jeśli swoją garderobę traktujecie równie czule jak motocykle, to dobrze trafiliście. Bez obaw możecie przykleić naszywki na kurtki skórzane. Motocyklowe szaleństwo warto podkreślać na każdym kroku i eksponować je na każdym skrawku odzieży. Ozdobę przymocujecie w banalnie prosty sposób, łącząc ją na dobre i na złe specjalnym termo-klejem. To tyle. Pragniemy tylko nieśmiało przypomnieć, że naszywki sygnowane naszym logo zostały wykonane w Polsce. Z sentymentem, przyjemnością i z poczucia braterskiego obowiązku wspieramy lokalny rynek. Przekonani? Zapraszamy was do 79Point po zestaw najlepszych naszywek. A później już tylko w trasę. Oczywiście z gustownym emblemacikiem na piersi. "be fast but don`t hurry". I tego się trzymajmy!