• Nasza filozofia

Pomysł na 79 Point narodził się z pasji do motocykli i wiary w klasyczny motocyklizm. Jeśli masz podobnie, to wiesz o czym mówimy. Motocykl to nie tylko środek transportu, to coś o wiele więcej. To symbol, filozofia, tożsamość. Motocyklizm nie kończy się na sezonie, bo pogoda przestała nam sprzyjać. Motocyklizm towarzyszy nam przez cały czas.

W doborze asortymentu oraz przy tworzeniu własnej kolekcji szczególną inspiracją jest dla nas moda lat 70 i 80. Chcemy obalić wizerunek stereotypowego motocyklisty i ze swoją ideą dotrzeć do osób dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda idą w parze z jakością i stylem. Hasło, które towarzyszy nam w 79 Point oraz w życiu codziennym to „less is more” – i jak dotąd nie zawiedliśmy się na nim.

Współpracujemy z markami i dostawcami oferującymi najwyższą jakość, a wszystkie nasze wyroby - szczególnie koszulki, bluzy i longsleeve'y - produkujemy w Łodzi w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zakup materiału, skrojenie, uszycie, wykonanie nadruku, aż po zapakowanie w folię - to wszystko odbywa się w Łodzi lub jej okolicach. Co więcej, wszystkie projekty graficzne będące naszym pomysłem, zostały doskonale odwzorowane i przekute na papier przez polskich artystów. Jesteśmy dumni, że wszystko co wychodzi spod naszych rąk zostało w 100% wykonane lokalnie i pochodzi z Polski.

Nieustanie rozwijamy się, ponieważ chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom.

Liczymy na Was i Wasze wsparcie!