Premier Helmets w Polsce jest jeszcze mało znaną marką. A szkoda, ponieważ jest to naprawdę świetna włoska robota – dobry design, doskonałe wykończenie oraz retro wygląd z użyciem najnowszych technologii.

Na szczególną uwagę zasługuje seria Trophy, która skierowana jest do wszystkich miłośników cafe racerów, scramblerów, bobberów i wszelkiej maści customów.

Szczękowe kaski Trophy to prosta forma i powrót do dawnych lat gdzie królowała wąska szczęka, duża szyba (którą oczywiście można zdjąć i jeździć w wersji otwartej) oraz ciekawa kolorystka – a ta zawsze przykuwa spojrzenia.

Ten kask nie tylko świetnie się prezentuje, ale co najważniejsze uzyskał 4/5* teście SHARP.

_DSC70893

Kolekcja MX jest kwintesencją epoki retro, nawiązująca do lat 70 XX wieku i klasycznego enduro. Najlepiej sprawuje się w połączeniu z goglami, ale można również używać ich ze specjalnie przystosowanymi wizjerami.

_DSC1155 quadrato_DSC1528

Kaski, dzięki swojej klasycznej kolorystyce, możesz dopasować do swojego ubioru jak również do samego motocykla. Najważniejsze, że pod retro powłoką i vintydżowym wyglądem kryją się nowoczesne rozwiązania gwarantujące maksimum bezpieczeństwa.

Warto dodać, że kaski Premier Helmets posiadają homologację europejską.

Tym samym, jeżeli szukasz alternatywy dla retro kasków takich firm jak Bell, DMD lub nawet Biltwell – to Permier Helemets i ich seria Trophy powinna Cię zainteresować.

Sprawdź naszą kolekcję kasków Premier Helemets na www.79point.com

Zdjęcia: 79point.com, Premier Helmets