Kilka miesięcy ciężkiej pracy, koncepcji oraz projektowania, ale już jest i działa – nasz sklep od 3 dni żyje, a przez ten czas przewinęło się przez stronę naprawdę sporo osób. Jesteśmy świadomi, że start nowej marki, tym bardziej u schyłku sezonu nigdy nie jest łatwy, ale chcemy Wam wszystkim podziękować za wsparcie w komentarzach,  za polubienia i dobre słowa. Jeszcze bardziej cieszymy się, że mogliśmy już wysłać pierwsze paczki, które po weekendzie znajdą swoich właścicieli!

Dziękujemy za zaufanie w tych pierwszych dniach. Naszą misją jest zmiana wizerunku polskiego motocyklisty i w pewnym stopniu powrót do korzeni, gdzie królował styl i klasyczne motocykle.

Projekt bez tytułu

Aktualnie jako jedyni w Polsce jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, jeszcze mało znanych w naszym kraju, ale doskonałych rękawic motocyklowych firmy 78 Motor Co.  Cechuje je elegancja, ale jednocześnie bezpieczeństwo. Każda para została ręcznie wyprodukowania z najlepszej jakości materiałów i prawdziwej skóry.  Brytyjska jakość!

MotoFemmes-March2017-089

Druga gorąca pozycja w naszej ofercie to kaski motocyklowe firmy Premier Helmets, czyli legendarne kaski w super retro klimacie. Prawdopodobnie jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która posiada je w swojej ofercie.

_DSC3459

Z naszym 15% rabatem na cały asortyment, po zarejestrowaniu się do sklepu możecie zgarnąć super sprzęt w bardzo przystępnej cenie!

Chcemy Was też zachęcić do sprawdzenia naszej autorskiej kolekcji codziennej odzieży – czapki, koszulki a w przyszłości bluzy. Odzież od początku do końca zaprojektowaliśmy sami i wytworzyliśmy korzystając z pomocy lokalnych przedsiębiorców.

koszulki kolekcja

Wszystkie przedmioty widoczne na stronie posiadamy dostępne od ręki. Natomiast jeżeli jesteście zainteresowani innym kolorem rękawic lub kasków piszczcie do nas śmiało na adres info@79point.com. Sprowadzimy je specjalnie na Wasze życzenie.

Wasz entuzjazm nas napędza, dzięki czemu dalej chcemy się rozwijać, a co najważniejsze poszerzać asortyment. Już niedługo znajdziecie w naszej ofercie takie marki jak , Furygan, TCX, Grifter USA i inne.

Liczymy na Wasze wsparcie, komentarze oraz oceny na Facebooku. Widzimy się 23.09.2017 na Gentleman’s Ride w Warszawie.

Zapraszamy do zakupów – www.79point.com