Uwielbiamy produkty Dowgird Leather Goods, więc nie było innej opcji jak rozpocząć współpracę z Marcinem, której owocem jest pasek na rękawice.  Stworzyliśmy go z myślą o motocyklistach.

2018_0921_11445800

Gadżety mają to do siebie, że powinny być praktyczne. Takim właśnie jest nasz pasek na rękawice. Zsiadając z motocykla często pojawia się  pytanie: co z rękawicami? Oczywiście, zawsze lądują w kasku lub w tylnej kieszeni. Mnie osobiście żadna z opcji nigdy nie odpowiadała. Szczególnie pierwsza – niestety często musiałem się po nie schylać, bo po prostu, po ludzku wypadają mi z kasku. Tylna kieszeń nie jest złym rozwiązaniem, ale za każdym razem gdy chciałem usiąść, musiałem je z niej wyciągać i kłaść obok (więc koło się zamyka i z rękawicami znowu mamy problem).

2018_0921_11470700

Tym samym, z potrzeby, szukaliśmy rozwiązania na bądź co bądź, dręczącą nas sytuację. Podczas jednej z imprez targowych zarzuciliśmy pomysł Marcinowi, który jak pamiętam, ochoczo przystał na niego i już podczas naszej rozmowy miał pomysł jak pasek powinien wyglądać. Po kilku miesiącach udało stworzyć się pierwszy egzemplarz, który przetestowaliśmy w boju i… zdał egzamin! Problem przechowywania rękawic po zejściu z moto po prostu znikł.

16

Każdy jeden egzemplarz jest unikatowy: został wycięty i wykonany ręcznie w 100% z bydlęcej skóry. Dzięki temu mamy pewność, że pasek będzie trwały, a jednocześnie po prostu stylowo wygląda. A kto nie lubi skóry i jej zapachu? 

IMG_0401

Od teraz twoje rękawice zawsze będą miały swoje miejsce. Pójdę o krok dalej i zaryzykuję stwierdzenie, że nie zgubisz ich już więcej, a zsiadając z motocykla na dłużej, nie będzie trzeba się przejmować gdzie je schować, bo zawsze będą przy tyłku.

Cena: 99 PLN

Dostępny jedynie na www.79point.com w tym miejscu: Skórzany pasek na rękawice