"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.”
 
Napoleon
 
Ponad rok temu podjęliśmy decyzję o założeniu sklepu, który będzie skupiał sprzęt i odzież dla motocyklistów, którzy cenią klasykę, a jednocześnie chcą czuć się bezpiecznie i na luzie. Po roku wiemy, że była to decyzja, która z pewnością przyniosła wiele dobrego dla rynku motocyklowego w Polsce.
 
Początki były trudne, ale Wasz entuzjazm i komentarze, że długo szukaliście takiego sklepu napędzają nas do ciągłego rozwoju. Dzięki Wam za to!
 

TARGI, MEDIA, WSPÓŁPRACA

 
Przez cały sezon motocyklowy 2017/2018 odwiedziliśmy 7 imprez targowych w całej Polsce. Ciężko stwierdzić, które uważamy za najlepsze, ponieważ każda, mimo podobnej tematyki charakteryzowała się wyjątkowym klimatem. Jedno jest pewne: za każdym razem mieliśmy okazję spotkać doskonałych ludzi, którzy, tak samo jak my mocno jarają się customem, modern classic  i całą kulturą z tym związaną.
Targi to jedno z tych zdarzeń, które w naszej pracy lubimy najbardziej! Bezpośredni kontakt i feedback od Was ładuje nasze baterie. Wydawałoby się, że jeśli ktoś już nabył swój egzemplarz koszulki to na tym spotkanie się kończy, a mimo tego potrafiliśmy rozmawiać o motocyklach i sprzęcie jeszcze przez dłuuugi czas.
 

Nawiązaliśmy również współpracę z najstarszym polskim magazynem motocyklowym (Świat Motocykli) oraz ze znanym wszystkim blogerem Ride to Be, który jak nikt inny doskonale rozumie kulturę custom.

Wszystkim, którzy mieli okazję nas wspierać i przyczyniać do wzrostu rozpoznawalności marki serdecznie dziękujemy!
 
Cieszyć może również fakt, że rozpoczęliśmy kooperację z kilkoma stacjonarnymi punktami, które część naszej autorskiej kolekcji ciuchów posiada u siebie na stanie. Liczymy, że ilość sklepów motocyklowych, w których będziecie mogli zakupić nasze t-shirty, bluzy i akcesoria będzie się z czasem powiększać.
 
Powoli rośnie również nasza społeczność zarówno na Instagramie i Facebooku. Bądźcie z nami i obserwujcie nas, bo właśnie tam umieszczamy wszystkie newsy na temat nowych produktów i wszystkich naszych działań.
 

MARKI W SEVENTY NINE POINT

 
Gdy startowaliśmy mieliśmy dosłownie sześć marek w naszym sklepie. W tym momencie mamy ich ponad piętnaście !
W 79PT staramy się kreatywnie podchodzić do tematu i poszukujemy mniej znanych, ale za to doskonałej jakości produktów. Tak jest między innymi z rękawicami 78 Motor Co., które mamy na wyłączność i które są jedyne w swoim rodzaju. Jak RTB pisał: ich jedyną wadą jest to, że „są tak ładne, że mam ochotę kupić każdy możliwy kolor i wzór.”
 
Liczymy, że już niedługo będziemy mogli się pochwalić wprowadzeniem do oferty najlepszych z najlepszych.
 

BESTSELLERY 2017/2018

 
1. Koszulka Męska 79 Point Moto Journey
2. Bluza Męska 79 Point Bubble Helmet
3. Czapka Trucker 79 Point Wrenches
4. Kask Premier Helmets TROPHY BTR 8 BM
5. Rękawice 78 Motor Co. Sprint – Dune Yellow
6. Czapka Trucker 79 Point Get Lost
7. Kask Premier Helmets TROPHY U9
8. Kubek Emaliowany 79 Point But First Coffee
9. Kubek Emaliowany 79 Point Next Stop Adventure
10. Rękawice motocyklowe Grifter USA – Scoundrels
 

DALSZY ROZWÓJ

Jesteśmy w przeddzień przedstawienia nowej kolekcji koszulek, którą razem z Piotrem z warszawskiej grupy CCS wspólnie tworzyliśmy przez ostatnie miesiące. Mamy nadzieję, że już niedługo będziecie mogli przekonać się o naszych owocach pracy, a co więcej, że przypadnie Wam do gustu.
 
Pomysłów i planów jest cała masa, tylko czy czasu nam na to wszystko starczy?!
 
Szerokości i korzystajcie jeszcze długo z sezonu.