Zima ciągle w natarciu. Jeżeli nie masz możliwości pójścia do garażu, aby udoskonalić swój motocykl do nowego sezonu, przetrzeć go z kurzu lub chociażby popatrzeć na niego, to zapraszamy Cię na kanapę i seans filmowy (zapraszamy Cię nawet jeśli zdążyłeś już odhaczyć te wszystkie punkty  ).

Przedstawiamy Top 3 naszych ulubionych filmów motocyklowych, których możesz nie znać, a które jeszcze mocniej pobudzą Twoją żądzę przejażdżki i planowania nowych wypraw motocyklowych.

No.1

Na pierwszy ogień leci „Tylko Tydzień” (org. One Week) z 2008 roku. Główną rolę gra tutaj Norton Commando 850 z 1973 roku. Piękna, klasyczna maszyna, na której główny bohater dowiadując się o swojej chorobie, wbrew wszystkiemu i wszystkim, postanawia wyruszyć w podróż po krętych i pięknych drogach prosto z Toronto na zachodnie wybrzeże Kanady.

Jeżeli nie widzieliście tej pozycji to gorąco polecamy!

oneweek-four

Jushua-Jackson-OneWeek-Motorcycle

No.2

Druga opcja: „Gang Dzikich Wieprzy” (org. Wild Hogs) z roku 2007. Film z cyklu łatwe i przyjemne. I szczerze mówiąc… faktycznie do takich należy. Oczywiście występuje tu kilku sławnych aktorów, ale pierwsze skrzypce należą do motocykli Harley Davidson.

Fabularnie jest naprawdę zabawnie – panowie wiodący ustatkowane życie w rolach mężów, ojców i pracowników, postanawiają podzielić wspólnie pasję do motocykli i dosiadają swoich chopperów, aby wyrwać się z szarej codzienności w poszukiwaniu straconej młodości i przygód.

Jest śmiesznie, polecamy!

i119075zhd7dtebpbti3cimtokx

No. 3

Ostania pozycja z naszego Top 3 to „Drugie Oblicze” (org. The Place Beyond the Pines)  z 2012 roku z Ryanem Goslingiem. Główna rola przypadła motocyklowi Honda XR650L. To tym sprzętem główny bohater robi naprawdę wiele: napada na bank, ucieka przed policją, a nawet jeździ wewnątrz metalowej kuli. Przygotujcie się na ponad 2 godziny intensywnej historii, ale nawet jeśli odczujecie jej przesyt, to zdecydowanie wszystkie sceny z udziałem Hondy to rekompensują!

Dobre kino, polecamy!

Place-Beyond-Pines-XR650

Place-Beyond-The-Pines-Bike-1024x576

Nie ma co się oszukiwać. Filmy z motocyklami w roli głównej nie zawsze są górnolotnymi produkcjami, ale pomijając wszystkie klasyki typu Easy Rider, Dziki, On Any Sunday i wiele innych, mamy nadzieję, że któryś z powyżej trójki przypadnie Ci do gustu.

Miłego seansu!