Klasyka w czystej formie - kurtka motocyklowa turystyczna

Każdy motocyklista powinien mieć w swojej szafie turystyczną kurtkę motocyklową w stylu trophy, szczególnie gdy jeździ klasykiem lub neo-klasykiem. Najlepiej taką, która została wykonana z woskowanej bawełny: będzie na każdą pogodę i przede wszystkim będzie uosobieniem połączenia stylu i funkcji. 

Kurtka motocyklowa retro od 79 Point - Walker to ponadczasowa stylistyka, stworzona na wzór klasycznych brytyjskich kurtek trophy, które pojawiły się po raz pierwszy pod koniec lat czterdziestych XX wieku. Została starannie opracowana, aby uwzględnić wszystkie nowoczesne elementy bezpieczeństwa i komfortu podróżowania - posiada pięć protektorów - dwa na łokcie, dwa na barki i jeden na plecach (level1) oraz zawiera podpinkę termiczną, która przyda się podczas chłodniejszych dni.

Funkcjonalność i styl kurtki turystycznej motocyklowej

Kurtka turystyczna 79 Point Walker została wykonana z „oddychającej", elastycznej i wysokiej jakości woskowanej bawełny. Jest w pełni w kolorze brązowym i posiada wzmocnienia na barkach i łokciach. Kołnierz oraz mankiety rękawów zostały wykończone miłym w dotyku sztruksem w kolorze czarnym, który nadaje jej dodatkowego retro charakteru. Została wyposażona w bardzo dobrej jakości zamki błyskawiczne firmy YKK, więc nawet gdy będziesz w podróży dłuższy czas i zamki ulegną zabrudzeniu - nie martw się, na pewno się rozepną. Posiada pięć kieszeni zewnętrznych, w tym jedną na plecach - jak przystało na klasyczną kurtkę w stylu trophy. Do tego posiada trzy kieszenie wewnętrzne. Ponadto, ta woskowana kurtka turystyczna motocyklowa zapewni Ci ochronę podczas deszczu tak długo, jak będziesz dobrze o nią dbał. Innymi słowy, jeśli kupisz kurtkę Walker, będzie ona wymagała regularnego woskowania, aby spełniała swoją funkcję do końca swoich dni.

Król jest jeden

Stworzona dla wszystkich szwendaczy i odkrywców, a do tego łączy w sobie wyrafinowany styl oraz wysoką ochronę. Będzie doskonale wyglądać na większości szosowo - turystycznych motocyklach. Niech dowiezie Cię bezpiecznie i komfortowo, aż do Buenos Aires.Sprawdź też nasze inne propozycje kurtek motocyklowych