Landing-Page-HTR.png


THE HERITAGE TOURIST RALLY 2023
24 - 27 SIERPNIA
POLSKA | CZECHY | SŁOWACJA

ZOBACZ JAK BYŁO OSTATNIM RAZEM:
EDYCJA 2022

Call to actionPrzedstawiamy The Heritage Tour Rally 2023, czyli jedyny taki rajd turystyczno-krajoznawczy w Polsce po drogach asfaltowych, gdzie styl i zabawa grają pierwsze skrzypce. 1000 pięknych kilometrów, trzy dni w siodle motocykla, nowe znajomości i zabawa! To wszystko w stylu jaki lubisz - motocykle klasyczne, customowe, cafe-racer, bobber i scrambler. 
 
Miejscem rajdu będzie południowa Polska, Czechy i Słowacja - górskie przełecze, winkle ciasne i ślepe, szerokie i otwarte. Znajdziemy tu wszystko co potrzeba motocykliście do szczęścia, a do tego nacieszysz oko pięknymi krajobrazami, poczujesz wspaniałe zapachy natury i zasmakujesz smacznej kuchni. Krótko i zwięźle – poczujesz wolność jeżdżąc tutejszymi drogami.

HTR 2022

Etapy rajdu:

Rajd został podzielony na etapy: 2 dni jazdy z punktu A do B oraz z B do C. Trasa rajdu w 99% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Każdy dzień jazdy liczy około 250 km i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami górskich regionów. Czas trwania etapu to ok. 6-8h w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności wykonywania zadań kontrolnych i podejścia do rywalizacji.
 
Każdego dnia zespoły rajdowe otrzymują 3 rajdowe punkty kontrolne, które prowadzą ich po naszej trasie. Z założenia rajd nie odbywa się na czas – tu liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte, a sama nawigacja na trasie odbywa się przy pomocy mapy (starego typu), którą uczestnicy otrzymują na starcie odcinka.

Każdego wieczoru tajne punkty kontrolne będą ujawniane zespołom rajdowym i porównywane z przyjętym "wzorowym" wykonaniem zadań na trasie, za które będą przydzielane punkty ze strony zespołu organizatorów rajdu.

Na zakończenie każdego dnia rajdu odbywa się kolacja rajdowa i rozrywka, od degustacji whiskey, testowania nowych modeli BMW po rozmowy rajdowe w tzw „Bourbon Club”.

The Heritage Tourist Rally skupia się tylko i wyłącznie na ukończeniu rajdu, tu nie chodzi o rywalizację w pełnym słowa tego znaczeniu, jednakże mówiąc to, zespół z największą ilością zebranych punktów zdobędzie tytuł Heritage Tourist Rally 2022.

Wszyscy jeźdźcy biwakują codziennie w innym, bardzo dobrej jakości noclegu ze smaczną kolacją, odrobiną brunatnego napoju oraz ciekawymi atrakcjami. Noclegi zostały tak wyselekcjonowane, aby każdego wieczoru zajadać się innymi przysmakami regionu.

Dzień 0 - Przyjazd uczestników do bazy #1. Wręczenie pakietów startowych, zapoznanie, kolacja, degustacja whisky i luźna prelekcja na temat produkcji bourbon'u i ostatecznie podział na drużyny.
 
Dzień 1 - ODCINEK #1 - Przejazd uczestników przez pierwszy etap rajdu liczyć będzie około 200 km łącznie. Dojazd do bazy #2, możliwość testów wybranych modeli motocykli ze stylu Modern-Classic, podsumowanie etapu i kolacja.

Dzień 2 - ODCINEK #2 Przejazd uczestników przez drugi etap rajdu liczący około 250 km. Dojazd do bazy #3 - ognisko, wytypowanie zwycięskiej drużyny, rozdanie nagród i odpoczynek.
 
Dzień 3 - Zakończenie imprezy i powrót do domów.

Plan doskonały:

Naszym celem jest umożliwienie każdemu zawodnikowi skupienie się wyłącznie na szosowych doświadczeniach i przeżywania rajdu w 100% wraz ze swoim zespołem i kumplami oraz eksplorowania górskiego regionu w sposób jaki do tej pory nie miał okazji. Wszystko w otoczeniu odważnych poszukiwaczy przygód, których łączy pragnienie do stylu, przygód i motocykli z duszą.

HTR 2022

Bezpieczeństwo:

Za zawodnikami będzie jechał bus serwisowy, który ma pełnić funkcję zabezpieczenia na wypadek, gdyby któremuś z uczestników wystąpiła usterka w motocyklu, ale ponadto, ma on również wieźć bagaże zawodników, aby ci mogli swobodnie brać udział w rajdzie.

Główny partner imprezy - LIBERTY MOTORS oprócz zabiezpieczenia rajdu na wypadek usterek motocykla lub innych zdarzeń, zapewnią nam podczas jednego z przystanków atrakcje w postaci testowania wybranych modeli demo ze stajni MOTO GUZZI w tym najnowszy model Mandello V100. Współpracując z naszymi rajdowymi partnerami, zapewniamy niepowtarzalne wrażenia z jazdy na motocyklu.

Noclegi

Noclegi:

Chcemy, żeby doświadczenia płynąc z udziału w naszym rajdzie pozostawiły na Tobie piętno oraz były naprawdę niezapomniane, dlatego już pierwszym z noclegów będzie pełen wrażeń i  komfortowy glamping pod gwiazdami. Jesteśmy przekonani, że będzie to coś czego na pewno każdy z Was chciał spróbować. Tutaj będzie to dwukrotna energia, bo do spółki z klasycznymi motocyklami!
Prócz tego szykujemy komfortowe noclegi w Czechach oraz w Słowacji. Szykuje się naprawdę dobra atmosfera.

„Seventy Nine BackPack”

Każdy zawodnik otrzymuje tak zwany „Seventy Nine BackPack”: plecak w stylu vintage, kubek emaliowany, koszulkę i inne gadżety. Cały Twój bagaż podczas rajdu będzie jechał w busie, Ty natomiast w razie potrzeby jedziesz tylko z tym, co będzie Ci potrzebne podczas pokonywania rajdu lub co zmieścisz do plecaka. Twój wybór. 


HTR 2022

W grupie siła:

Dlaczego gangi motocykle są tak popularne? Bo w grupie siła, a nie ma nic lepszego jak jazda z kumplami bo jednym z najlepszych regionów motocyklowych w Polsce. Jadąc ramię w ramię mamy szansę się asekurować i jednocześnie dobrze bawić. 

Maksymalna ilość uczestników to tylko 12 osób. Dzielimy ich losowo na drużyny (najlepiej 4x3). Jesteśmy przekonani, że losowość pomoże w nawiązaniu nowych znajomości, a nawet wieloletnich przyjaźni.

The Heritage Tourist Rally jest imprezą rajdową, dlatego każdy etap zaczynamy i kończymy jako zespół. Ukończenie odcinka będzie zaliczone, gdy wszyscy zawodnicy przekroczą linię mety. Upewniając się, że nikt nie został w tyle.  


Bike Life


Buddies

Pakiety, warunki, wpłaty:

Pakiety:

EARLYBIRD* tylko do 7.05 Cena: 1400 zł

STANDARD od 8.05: Cena: 1550 zł

Jeżeli chcesz wpłacić np. w dwóch ratach (50% + 50%) jest to możliwe! Po zakupie (wybierz wpłata na konto i odbiór osobisty)  skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia najlepszych dla Ciebie warunków.  

Co wchodzi w cenę?

  • Starter Backpack o wartości min. 300zł
  • Materiały rajdowe
  • Ubezpieczenie NNW do kwoty 50.000zł
  • Trzy noclegi na trasie rajdu
  • Wyżywienie: 3x śniadanie oraz 3x wieczorna biesiada (kolacja)
  • Atrakcje - degustacja whiskey, jazdy demo oraz świetna zabawa w ciągu trwania raju
  • Wsparcie wozu technicznego na wypadek usterki motocykla oraz przewóz bagażu. 
Wpłaty

WYPOŻYCZALNIA MOTOCYKLI!

Nie masz motocykla, który odpowiada stylowi, który tak bardzo cenimy podczas tej podróży? A może  właśnie chcesz poczuć jak to jest jeździć stylowym nowoczesnym klasykiem? Jeżeli na któreś z tych pytań padła odpowiedź: TAK! to świetnie się składa. Współpracujemy z jedną największych flot dostepnych do wypożyczenia: LIBERTY RENTALS 

TO NIE WSZYSTKO! WYKUPUJĄC UDZIAŁ W NASZYM TRIPIE WYNAJMIESZ MOTOCYKL BEZ LIMITU KILOMETRÓW!*

To się opłaca - testujesz i jednocześnie wsiąkasz w klimat modern-classic!

*Wszystkie warunki są ustalane indwidaulnie po zakupie udziału w THE HERITAGE TOURIST TOUR 2023

Dostępne motocykle z gamy heritage:

> BMW R NineT Scrambler
> DUCATI Scrambler
> HARLEY-DAVIDSON - Pełna oferta
> HUSQVARNA Svartpilen 401
> MOTO GUZZI - Pełna oferta


Call to action
FAQ
FAQ
FAQ1

FAQ2

Road Experience, Buddies and fun

MASZ 
PYTANIE?

Kontakt:

info@79point.com
W temacie: 79HTR - Zapytanie
tel. 515 79 79 74 
#79HERITAGERALLY2023
@79pointPhotography by

Michał Farbiszewski

Call to actionNASZ RAJD JEST WSPIERANY PRZEZ

Liberty Motro

Logo Moto Guzzi