• Heritage Rally

Landing-Page-HTR.png


NOWY TERMIN RAJDU:

THE HERITAGE TOURIST RALLY 2022
25 - 28 SIERPNIA
MAZURY

Call to action

Przedstawiamy The Heritage Tour Rally 2022, czyli jedyny taki rajd turystyczno-krajoznawczy w Polsce po drogach asfaltowych, gdzie styl i zabawa grają pierwsze skrzypce. 1000 pięknych kilometrów, trzy dni w siodle motocykla, nowe znajomości i zabawa! To wszystko w stylu jaki lubisz - motocykle klasyczne, customowe, cafe-racer, bobber i scrambler. 
 
Miejscem rajdu będą Mazury - winkle ciasne i ślepe, szerokie i otwarte. Znajdziemy tu wszystko co potrzeba motocykliście do szczęścia (no może z wyjątkiem górskich przełęczy, które też kochamy), a do tego nacieszysz oko pięknymi krajobrazami, poczujesz wspaniałe zapachy natury i zasmakujesz smacznej kuchni. Krótko i zwięźle – poczujesz wolność jeżdżąc tutejszymi drogami.

Honda CX 500 Custom

Etapy rajdu:

Rajd został podzielony na etapy: 2 dni jazdy z punktu A do B oraz z B do C. Trasa rajdu w 99% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Każdy dzień jazdy liczy około 320 - 350 km i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu. Czas trwania etapu to ok. 5-8h w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności wykonywania zadań kontrolnych i podejścia do rywalizacji.
 
Każdego dnia zespoły rajdowe otrzymują 3 rajdowe punkty kontrolne, które prowadzą ich po naszej trasie. Z założenia rajd nie odbywa się na czas – tu liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte a sama nawigacja na trasie odbywa się przy pomocy mapy (starego typu), którą uczestnicy otrzymują na starcie odcinka.

Każdego wieczoru tajne punkty kontrolne będą ujawniane zespołom rajdowym i porównywane z przyjętym "wzorowym" wykonaniem zadań na trasie, za które będą przydzielane punkty ze strony zespołu organizatorów rajdu.

Na zakończenie każdego dnia rajdu odbywa się kolacja rajdowa i rozrywka, od degustacji whiskey, testowania nowych modeli BMW po rozmowy rajdowe w tzw „Bourbon Club”.

The Heritage Tourist Rally skupia się tylko i wyłącznie na ukończeniu rajdu, tu nie chodzi o rywalizację w pełnym słowa tego znaczeniu, jednakże mówiąc to, zespół z największą ilością zebranych punktów zdobędzie tytuł Heritage Tourist Rally 2022.

Wszyscy jeźdźcy biwakują codziennie w innym, bardzo dobrej jakości noclegu ze smaczną kolacją, odrobiną brunatnego napoju oraz ciekawymi atrakcjami. Noclegi zostały tak wyselekcjonowane, aby każdego wieczoru zajadać się innymi przysmakami regionu.

Dzień 0 - Przyjazd uczestników do bazy #1. Wręczenie pakietów startowych, zapoznanie, kolacja, degustacja whisky i wykład na temat produkcji bourbon'u, podział na drużyny.
 
Dzień 1 - ODCINEK #1 - Przejazd uczestników przez pierwszy etap rajdu liczyć będzie około 300 km łącznie. Dojazd do bazy #2, możliwość testów motocykli BMW z serii Heritage, podsumowanie etapu i kolacja.

Dzień 2 - ODCINEK #2 Przejazd uczestników przez drugi etap rajdu liczący około 350 km. Dojazd do bazy #3 - ognisko, wytypowanie zwycięskiej drużyny, rozdanie nagród i odpoczynek.
 
Dzień 3 - Zakończenie imprezy i powrót do domów.

Plan doskonały:

Naszym celem jest umożliwienie każdemu zawodnikowi skupienie się wyłącznie na szosowych doświadczeniach i przeżywania rajdu w 100% wraz ze swoim zespołem i kumplami oraz eksplorowania mazurskiego regionu w sposób jaki do tej pory nie miał okazji. Wszystko w otoczeniu odważnych poszukiwaczy przygód, których łączy pragnienie do stylu, przygód i motocykli z duszą.

BMW R nine T Cafe Racer

Bezpieczeństwo:

Za zawodnikami będzie jechał bus serwisowy, który ma pełnić funkcję zabezpieczenia na wypadek, gdyby któremuś z uczestników wystąpiła usterka w motocyklu, ale ponadto, ma on również wieźć bagaże zawodników, aby ci mogli swobodnie brać udział w rajdzie.

Główni partnerzy imprezy - BMW Motorrad Polska, BMW Motorrad Liberty Motors Łódź oraz BMW Motorrad Liberty Motors Piaseczno, oprócz zabiezpieczenia rajdu na wypadek usterek motocykla lub innych zdarzeń, zapewnią nam podczas jednego z przystanków atrakcje w postaci testowania modeli demo ze stajni BMW. Współpracując z naszymi rajdowymi partnerami, zapewniamy niepowtarzalne wrażenia z jazdy na motocyklu.

„Seventy Nine BackPack”

Każdy zawodnik otrzymuje tak zwany „Seventy Nine BackPack”: plecak w stylu vintage, kubek emaliowany, koszulkę i inne gadżety. Cały Twój bagaż podczas rajdu będzie jechał w busie, Ty natomiast w razie potrzeby jedziesz tylko z tym, co będzie Ci potrzebne podczas pokonywania rajdu lub co zmieścisz do plecaka. Twój wybór. 


BMW R nine T

W grupie siła:

Dlaczego gangi motocykle są tak popularne? Bo w grupie siła, a nie ma nic lepszego jak jazda z kumplami bo jednym z najlepszych regionów motocyklowych w Polsce. Jadąc ramię w ramię mamy szansę się asekurować i jednocześnie dobrze bawić. 

Maksymalna ilość uczestników to tylko 20 osób. Dzielimy ich losowo na drużyny (najlepiej 4x5). Jesteśmy przekonani, że losowość pomoże w nawiązaniu nowych znajomości, a nawet wieloletnich przyjaźni.

The Heritage Tourist Rally jest imprezą rajdową, dlatego każdy etap zaczynamy i kończymy jako zespół. Ukończenie odcinka będzie zaliczone, gdy wszyscy zawodnicy przekroczą linię mety. Upewniając się, że nikt nie został w tyle.  


Bike Life


Buddies

Pakiety, warunki, wpłaty:

Pakiety:

EARLYBIRD* tylko do 31.03 Cena: 1800 zł

STANDARD od 1.04: Cena: 1950 zł

Jeżeli chcesz wpłacić np. w dwóch ratach (50% + 50%) jest to możliwe! Po zakupie (wybierz wpłata na konto i odbiór osobisty)  skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia najlepszych dla Ciebie warunków.  

Co wchodzi w cenę?

  • Starter Backpack o wartości min. 300zł
  • Materiały rajdowe
  • Ubezpieczenie NNW do kwoty 50.000zł
  • Trzy noclegi na trasie rajdu
  • Wyżywienie: 3x śniadanie oraz 3x wieczorna biesiada (kolacja)
  • Atrakcje - od degustacji whiskey, testowania nowych modeli BMW, po mazurski rejs jachtem dzięki uprzejmości Liberty Motors Marine
  • Wsparcie wozu technicznego na wypadek usterki motocykla oraz przewóz bagażu. 
Landing-Page-HTR.jpg
Call to action
FAQ
FAQ
FAQ1

FAQ2

Road Experience, Buddies and fun

MASZ 
PYTANIE?

Kontakt:

info@79point.com
W temacie: 79HTR - Zapytanie
tel. 515 79 79 74 
#79HERITAGERALLY2022
@79pointPhotography by
Michał Szubert
&
Michał Farbiszewski

Call to actionNASZ RAJD JEST WSPIERANY PRZEZ

bmw-logo.png
BMW_Motorrad_LM_Lodz_W.jpg
277095206_1273222169868394_6941695899159093404_n.png

162352486_110076241158408_7409549035625248483_n.jpg